EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

KİPTAŞ Yeşilce Aydos görücüye çıktı

KİPTAŞ'ın Pendik'te Aydos Ormanları'nın yanı başında konumlandırdığı projesi Yeşilce Aydos görücüye çıktı.

Yeşilce Aydos’ta 2+1 dairelerde fiyatlar lansmana özel 284 bin 280 TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki en yüksek fiyatlı konut ise 576 bin TL'den satışa sunuluyor.

Yeşilce Aydos bugün (20 Aralık Çarşamba) sektör temsilcilerine, basın mensuplarına ve yatırımcılara lanse edildi. Tamamı 2+1 ve 3+1’lerden oluşan projede lansmana özel fiyatlar 284 bin 280 TL’den başlıyor. En yüksek konut fiyatı ise 576 bin TL olarak belirlendi.

Ödeme imkanları

Ödeme kolaylıkları sunulan projede 36 ay vade farksız ve yüzde 10 peşinat ile anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar vadelendirme seçeneği ile konut sahibi olunabiliyor.

Konut fiyatları ve metrekare büyüklükleri

Metrekare büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare aralığında farklılık gösteren toplam 331 daireden meydana gelen Yeşilce Aydos lokasyonun en ulaşılabilir projesi olmasıyla dikkat çekiyor. Aydos Ormanları’nın yanı başında konumlandırılan Yeşilce Aydos’ta 2+1 daireler lansmana özel 284 bin 280 TL ile 428 bin 480 TL aralığında, 3+1 daireler ise 449 bin 080 TL ile 576 bin 800 TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje 10 blok şeklinde yükseliyor.

Sosyal olanaklar

Konut içinde ve proje alanlarında sunduğu imkanlarla da sakinlerine doğayla iç içe huzurlu bir yaşamın kapılarını açacak olan Yeşilce Aydos’un sosyal olanakları arasında çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik sistemi, kamelyalar, yürüyüş alanları, özel lüks otopark hizmetleri, merkezi ısıtma sistemi, jenaratör, su deposu bulunuyor.

Teslim tarihi

Satışların başladığı projede teslimlerin inşaatın başladığı tarihten 2 buçuk yıl sonrasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ulaşım imkanları

Hem doğayla iç içe hem de ulaşım ağlarına yakınlığıyla dikkat çeken Yeşilce Aydos projesi E-5 ve TEM Otoyolu’na 5 dakika uzaklıkta, metroya 3 dakika, hızlı tren hattına 7 dakika, Sabiha Gökçen havalimanı’na ise 5 dakika ve İDO İskelesi’ne de sadece 7 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.