EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

KİPTAŞ Yeşilce Aydos Aralık'ta lansmana çıkacak

Emlak sektörü hız kesmeden üretime devam ediyor. Aralık ayı içinde birçok projede lansman satışları başlayacak. Bunlardan bir tanesi de KİPTAŞ Yeşilce Aydos…

Üretimin ara vermeden sürdüğü emlak sektöründe her gün bir yeni proje lansmana çıkıyor. 2017 yılının son ayında birçok proje basına, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldıktan sonra ilk tanıtıma özel fiyatlarla resmi olarak satışa çıkacak.

Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkacak olan bir projede KİPTAŞ Yeşilce Aydos projesi… Ön talep sürecinde olan ve KİPTAŞ kalitesiyle hayata geçirilen projede toplam 10 blok ve 331 konut yer alıyor.

Merkezi konumuyla dikkatleri üzerine çeken projede 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konutlar yer alıyor. Teslimlerin 2021 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projede fiyatlar ise 271 bin TL’den başlıyor.

KİPTAŞ Yeşilce Aydos tem ve E-5 Otoyoluna sadece 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Metro hattına, YHT’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na da yakın mesafede yer alan KİPTAŞ Yeşilce Aydos sunduğu sosyal olanaklarla da dikkat çekiyor.

Proje Aralık ayı içinde lansmana çıkarak resi satışlarına start verecek.