EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

KİPTAŞ Kartal’da 1+1’den 3+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor

İstanbul’da ürettiği kaliteli ve uygun fiyatlı konutlarla dikkat çeken KİPTAŞ’tan Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal’da yepyeni bir konut projesine imza atılıyor.

KİPTAŞ güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değeri Kartal ilçesine bağlı Yukarı Mahallesi’nde yepyeni bir konut projesi sektöre kazandırılıyor. Daire ve dükkân seçeneklerine yer verilen karma konseptli KİPTAŞ Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Bünyesinde toplam 530 adet konut bulunduracak KİPTAŞ Kartal projesi 20 bin 473 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri ise Aralık 2021 tarihinde yapılacak.

20 bin 473 metrekare alan üzerinde inşa edilen KİPTAŞ Kartal projesinde 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. İş ve yaşamın merkezinde konumlandırılan KİPTAŞ Kartal toplu ulaşım araçlarına ve yol bağlantılarına yakın mesafede yer almasıyla da dikkat çekiyor.
Duyurulduğu günden itibaren sektörde sık sık adından bahsettiren KİPTAŞ Kartal projesinin çalışmaları başladı. KİPTAŞ Kartal’da daire teslimlerinin 36 ay sonra yapılması hedefleniyor.

3 blok şeklinde dizayn edilen KİPTAŞ Kartal projesinde yer verilen dairelerin fiyat listesi ve ödeme planları ise henüz belli olmadı. Proje hakkındaki tüm detayların kısa süre içerisinde belli olması bekleniyor.
KİPTAŞ Kartal projesi hakkında merak edilen tüm detayları Konut Haberi sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

SOSYAL OLANAKLAR

Anahtar teslimlerinin Aralık 2021 tarihinde yapılması hedeflenen KİPTAŞ Kartal projesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Yürüyüş parkuru

  • Otopark

  • Güvenlik

  • Güvenlik sistemleri yer alıyor.