EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

KİPTAŞ, "Güçlü Türkiye" kampanyası kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor

Konut sektörünü ve Türkiye ekonomisini canlandırmak amacıyla başlatılan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. KİPTAŞ, "Güçlü Türkiye için biz de varız" dedi.

Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğinde başlatılan tarihi kampanyalara bir destek de KİPTAŞ'tan geldi. "Güçlü Türkiye için biz de varız" diyen KİPTAŞ, Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerini dev kampanyasına dahil etti. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen her iki projede de yaşam başlarken teslime hazır konutlar alıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanyanın sağladığı 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra KİPTAŞ, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı da sunuyor.

"Vatandaşlar kolaylıkla ev sahibi olabilecek"

Türkiye’de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bizler KİPTAŞ olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek" dedi.

Vaditepe Bahçeşehir'de 3+1 ve 4+1 dairelerin satışı sürüyor

Az katlı ve yüksek katlı bloklardan olauşan Vaditepe Bahçeşehir'de 2+1’den 5+2’ye kadar farklı tiplerde konut seçeneklerine yer veriliyor. 3+1 ve 4+1 dairelerde satışlar devam ettiği projede konutların yanı sıra; 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2.160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 caminin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları bulunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir projesi 284 dönüm arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Lokasyonuyla da dikkat çeken Vaditepe Bahçeşehir projesi; TEM Otoyolunun hemen yanında, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.

Venezia Mega ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor

Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Venezia Mega projesi 2 bin konut, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip ofis etaplarından oluşuyor. Projede alanları 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden projede; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi birçok ayrıcalık da sunuluyor. Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan Venezia, yatırımcılarına rahat bir ulaşım imkanı sunuyor.