EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kiler GYO’dan 1+1 fiyatına 2+1 daire satın alma fırsatı

Kiler GYO’nun geliştirdiği kampanya sayesinde Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerinde 1+1 fiyatına 2+1 daire alma fırsatı!

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul yatırım ortaklarından bir tanesi olan Kiler GYO tarafından ‘bir odanın lafı mı olur’ kampanyası tanıtıldı. Kampanyada sağlanan ayrıcalıklı fırsatlar sayesinde konut sahibi olmayan kalmayacak.

İstanbul’un en merkezi noktalarında hayata kazandırdığı kaliteli yapılar ile dikkat çeken Kiler GYO’un sektöre kattığı Referans Kartal Towers, Referans Bahçeşehir ve Referans Kartal Kordonboyu projelerinde 1+1 fiyatına 2+1 daire ve 2+1 daire fiyatına da 3+1 daire satın alma fırsatı sunuluyor.

Kiler GYO tarafından ‘bir odanın lafı mı olur’ sloganı ile hayata geçirilen kampanya kapsamında konut alıcılarına çok özel avantajlar sağlanıyor. Kiler GYO’nun İstanbul’un en prestijli noktalarında sektöre kazandırdığı kampanyası ile Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerinden daire satın almak isteyenler peşin ödemelerde yüzde 25 oranında indirim hakkı kazanıyor.

Kiler GYO’nun ‘bir odanın lafı mı olur’ kampanyası kapsamında yer alan Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartla Kordonboyu projelerinden konut satın almak isteyenler dilerlerse 84 aya kadar varan vade farksız taksitlendirme seçeneğinden yararlanabiliyor.

Kiler GYO tarafından İstanbul’un prestijli ve merkezi lokasyonlarından sektöre kazandırılan Referans Bahçeşehir projesinde daire fiyatları 378 bin TL’den, Referans Kartal Towers projesinde daire fiyatları 289 bin TL’den ve kampanyada yer alan son proje Referans Kartal Kordonboyu projesinde de daire fiyatları 356 bin TL2den başlangıç gösteriyor.

İsteyen tüketiciler peşin ödeyerek yüzde 25 indirim fırsatı isteyen tüketiciler de 84 ay vade farksız taksitle ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı kazanıyor.