Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kiler GYO Kanal İstanbul güzergahında yatırım yapacak

Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, ‘çılgın proje’ diye lanse edilen Kanal İstanbul güzergahında yatırım yapmak için arsa baktıklarını söyledi.

İstanbul’da hayata geçiren büyük devlet yatırımlarının bulunduğu lokasyonlar hızla değerlenmeye devam ediyor. Bunlardan biri de açıklandığı günden bu yana kamuoyu tarafından ‘çılgın proje’ şeklinde lanse edilen Kanal İstanbul projesinin güzergahı. Durusu, Küçükçekmece, Başakşehir bölgelerinde konut fiyatlarında artışa neden olan projenin güzergahı da yatırımcıların yoğun ilgisi altında.

Bölgede yer alan iş merkezleri ve konutlar değerlenmeye bölge de sürekli gelişmeye devam ediyor. Bu durumun projenin tamamlanmasının ardından daha da üst seviyelere yükseleceği tahmin ediliyor.

3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu projelerinin yer aldığı lokasyonlarda yatırımcılar konut, ofis ve ticari projelerde değerlendirmek üzere arsa bakıyor. Bunlardan biri de Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biri Kiler GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı).

Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, 2018 yılı içinde konut, ticari, ofis, lojistik hangisi uygun olursa o alanda değerlendirmek üzere Kanal İstanbul güzergahına yakın lokasyonlarda arsa baktıklarını açıkladı.

Kiler, 2018 yılı içerisinde hayata geçirecekleri konut projeleri sayısının 7’ye yükseleceğini ve konut projelerindeki yatırım değerinin bu yıl içerisinde 2.7 milyar TL’ye ulaşacağını söyledi.

Devlet eliyle İstanbul’da hayata kazandırılan yüksek yatırım değeri olan ulaşım projelerini yakından takip ettiklerini ifade eden Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Kiler, ‘çılgın proje’ Kanal İstanbul’un kente kazandırıldığı zaman bulunduğu bölgeye ciddi bir değer artışı getirisi olacağını ve bu bölgede konut, ofis, ticari, lojistik hangi alanda uygunluk varsa o alanda yatırımları değerlendireceklerini açıkladı.

Kanal İstanbul projesinin kesin güzergahı açıklandıktan kısa bir süre sonra Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ilçelerinde konut fiyatları hızla yükselmeye başladı. Yatırım yapmak için inşaat firmalarının sıraya girdiği bölge projenin tamamlanmasının ardından yatırımcısına çok daha büyük kazançlar sağlayacak.