EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Keten Papilio Bomonti'de fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor

Keten Grup'un İstanbul'un gelişime açık semtlerinden Bomonti'de geliştirdiği yeni projesi Keten Papilio Bomonti satışa çıkıt. Projede fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor.

Keten Grup tarafından Bomonti'de hayata geçirilen Keten Papilio Bomonti, 21 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanla birlikte görücüye çıktı. Tek blokta 30 daire ve 7 adet dükkandan oluşan projede daire fiyatları 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcıalra kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Keten Papilio Bomonti'de teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor. Daire büyüklüklerinin 68 metrekare ile 165 metrekare arasında değiştiği projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı.

Lansmana ev sahipliği yapan Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, projeyle ilgili olarak yaptığı konuşmada şunları belirtti:

“Sanayiden dönüştürülüp; sanat, kültür ve eğlence mekanlarıyla donatılmış modern, tarz sahibi yaşam bölgeleri haline getirilen semtlerin Türkiye’deki örneği Bomonti, yıllar boyu gölgesinde kaldığı Şişli’den ayrışarak yepyeni bir konut bölgesi olarak hızla değer kazanmakta. Bomonti’deki değişimi fark ederek bu bölgenin yükselen bir değer olacağını öngördük ve yatırım şirketimiz Primist ile birlikte bölgedeki ilk projemizi tamamladık. Toplam 76 daireden oluşan, klasik apartman yaşantısının, modern bir yansıması olarak tasarladığımız “Keten Bomonti”de yaşam, Aralık 2016 itibariyle başladı. Şimdi de Keten Grup olarak “Bomonti kozasından çıkıyor” sloganıyla bölgedeki dönüşüme gönderme yaparak “Keten Papilio Bomonti” projesini hayata geçiriyoruz. 2017’de 40. yılımızı kutlamaya hazırlanırken, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da kendimizi geliştirmeye devam ederek; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışımızı, yüksek kalite standartlarımızı, seçkin tasarım tercihlerimizle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağımızın altını çiziyoruz.”