EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kentplus Yalova'nın satışlarına yakında başlanacak

Bir kamu iştiraki olan Emlak Proje Pazarlama desteği ve güvencesiyle Emay İnşaat tarafından yükselen Kentplus Yalova'nın satışlarına kısa bir süre sonra başlanacak.

Yalova'nın Armutlu ilçesinde 383 bin 500 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Kentplus Yalova projesinde satışlara önümüzdeki günlerde başlanacak. Karma kullanıma yönelik tasarlanan projede konut ve devremülk, 5 yıldızlı üç termal otel, okul, cami, hastane, konferans ve balo salonu yer alacak.

Toplamda 1001 konutun yer alacağı proejde alanları 102 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Ön talep toplama çalışmalarına devam edilen Kentplus Yalova projesinde ödeme planları ve fiyatlar henüz belli değil.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje ormanı, gölü, denizi ve termal kaplıcaları bir araya getirmesiyle konut yatırımcılarının gözdesi haline geliyor. Yalova'da dört mevsim bir hayat sunan projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurları bulunuyor.