EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kentplus Yalova'da satışlar başladı

Emay İnşaat ve Emlak Proje Pazarlama ortaklığının Yalova'da inşa ettiği Kentplus Yalova projesinde konut fiyatları 350 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul'a yakın konumuyla konut yatırımcısının ilgisini kısa sürede üstüne çeken Yalova'da 383 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Kentplus Yalova iki parsel satışa çıktı. Toplamda 1001 daireye yer verilecek olan projede alanları 102 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Teslimlerine Aralık 2019'da başlanacak olan projede konut ve devremülklerin yanı sıra 5 yıldızlı üç termal otel, okul, cami, hastane, konferans ve balo salonu yer alıyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değiştiği projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Yalova'da dört mevsim bir hayat sunan projenin sosyal donatıları arasında 650 metre uzunluğunda plaj, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.kentplusyalova.com adresinden ulaşılabiliyor.