EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

‘Kent Prestige’ projesi konut kiraları 1.500 TL’den başlıyor

7 blokta 80 daireden oluşan Kent Prestige projesindeki dairelerin minimum 1.500 TL'den kiracı bulması bekleniyor.

Kent Yapı imzası taşıyan Kent Prestige projesi yaklaşık 8 bin 300 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 7 blok halinde 80 daireden oluşan dairelerin tamamı 3+1 şeklinde dizayn edildi. Bu dairelerin büyüklüğü ise 136 ile 145 metrekare arasında değişiyor. Proje kapsamındaki tüm blokların alt katları işyerlerine tahsis edildi.

Kartepe Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk defa bir Kent Merkezi oluşturuluyor. 378 hektar alan üzerine kurulan Kent Merkez’inde Kaymakamlık, Nüfus Müdürlüğü, Tapu Kadastro, Evlendirme Dairesi, sağlık ocağı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü, ilköğretim ve lise, cami kapalı spor salonları, park ve bahçeler, alışveriş caddeleri yer alacak. Kurulması planlanan Kent Yapı Prestige projesi de tüm bu kurumlara 100 metre mesafede bulunuyor. Sosyal donatılar açısından büyük ayrıcalık taşıyan bu projedeki dairelerin minimum 1.500 TL’den kiracı bulması bekleniyor.

Kent Yapı Prestige projesi İzmit şehir merkezine 10 kilometre, Cengiz Topel Havalimanı'na 7 kilometre, Kartepe Kayak Merkezi'ne 25 kilometre, Sapanca Gölü'ne 20 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Kent Yapı Prestige projesinde daireler 353 bin TL ile 377 bin TL arasında satışa sunuldu.