Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kent Millet Konakları'nda uygun fiyatlarla 3+1 daire seçenekleri sunuluyor

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yaşama kazandırılan Kent İnşaat imzalı Kent Millet Konakları projesinde 3+1 daireler 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sektörün üretken isimlerinden Kent İnşaat tarafından Bursa’nın marklı konutları ile ivme kazanan ilçesi Nilüfer’de yaşama geçirilen Kent Millet Konakları projesi uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

325 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkan Kent Millet Konakları projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 kat planında dizayn ediliyor. Projede yer verilen 3+1 kat planındaki dairelerin büyüklükleri ise 150 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.

Hemen teslim avantajı sunulan Kent İnşaat Kent Millet Konakları projesi Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı 23 Nisan Mahallesi’nde yükseliyor. Toplam 26 adet daire seçeneğine yer verilen projedeki tüm konut seçenekleri 3+1 kat planında tasarlandı.

Karma konsept ile hayata kazandırılan Kent Millet Konakları projesinde daire fiyatları 325 bin TL’den başlangıç gösterirken dükkan fiyatları da 340 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

KENT MİLLET KONAKLARI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

  • 3+1 kat planında 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

ÖDEME PLANLARI

Yüzde 50 peşinat ödemesi yapılarak konut satın alınabilen Kent Millet konakları projesinde geri kalan konut bedeli ise bankalarda konut kredisi kullanılarak ödenebiliyor.

Konut kredisi kullanılarak daire sahibi olmaya uygun olan projede en düşük konut bedeli 325 bin TL ve en düşük dükkân bedeli de 340 bin TL olarak açıklandı.

KENT MİLLET KONAKLARI SOSYAL OLANAKLAR

Kent İnşaat Kent Millet Konakları projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Çocuk oyun alanları

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Açık otopark