EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kent Millet Konakları’nda 3+1 daire seçenekleri 325 bin TL’den start veriyor

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Kent İnşaat kalitesiyle yaşama kazandırılan Kent Millet Konakları projesinde fiyatlar 325 bin TL’den start veriyor.

Kent İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Bursa’nın hızla değerlenen ve markalı konut projeleri ile ivme kazanan ilçesi Nilüfer’de yaşama kazandırılan Kent Millet Konakları projesinde daire fiyatları 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

3+1 ve 3+1 dubleks daire seçeneklerine yer verilen Kent Millet Konakları projesinde konut büyüklükleri ise 150 metrekareden başlangıç gösterip 230 metrekareye adar yükseliyor.

Yüzde 50 peşinat ödeyerek konut satın alınabilen Kent Millet Konakları projesinde daire teslimlerinin ise Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Kent İnşaat güvencesiyle yükselen Kent Millet Konakları projesinde büyüklükleri 150 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 3+1 dubleks kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Teslimlerin 2019 yılı içerisinde yapılması hedeflenen Kent Millet Konakları projesinde daire bedelinin yarısı ödenerek konut satın alınabiliyor.

325 BİN TL’DEN BAŞLAYAN DAİRE FİYATLARI

Kent Millet Konakları projesinde güncel fiyat listesine göre daire seçeneklerinin fiyatları bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bankalardan konut kredisi kullanılarak daire satın alımlarına uygun olan Kent Millet Konakları projesinde yüzde 50 peşinat ödendikten sonra geri kalan bedel taksitle ödenebiliyor.

Modern mimari tasarımı ve estetik yapısıyla dikkat çeken Kent İnşaat projesi Kent Millet Konakları konut projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. Projede 2 blokta toplam 26 adet konut ve 5 adet de ticari yer alıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Kent İnşaat tarafından Bursa Nilüfer’de inşa edilen Kent Millet Konakları projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Mağazalar
• Yeşil alan yer alıyor.