EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kemerville görücüye çıkıyor

Gün İnşaat imzasıyla Kemerburgaz'da konumlandırılan Kemerville projesinde satışlar önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek lansmanın ardından başlayacak.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Kemerburgaz'da hayata geçirilen Kemerville projesi 5 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Toplamda 40 konutun yer alacağı proje 8 bloktan oluşacak. 21 Eylül'de düzenlenecek lansmanın ardından resmi satışlarına başlayacak olan Kemerville projesinde arazinin yarısından fazlası yeşil alan olarak ayrılıyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Kemerville projesinde daire fiyatları 400 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiyor. Villa tipinde tasarlanmış az katlı bloklardan meydana gelen proje; 3. Havalimanı'na, Yavuz Sultan Selim KÖprüsü'ne ve Belgrad Ormanı'na 20 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Tüm dairelerin bahçe ve teras dubleksi olarak tasarlandığı projede büyüklükleri 130 metrekare ile 184 metrekare arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projeden Ekim ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkuru mevcut.