EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kemerburgaz’da yükselen Livera Homes’ta fiyatlar 490 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Kemerburgaz’da hayata geçirilen Livera Homes’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Projede konut fiyatları ise 490 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Livera Homes projesi, Fimar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da yaşama kazandırılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Livera Homes’ta fiyatlar 490 bin TL’den başlıyor. Projede hemen teslim ve topraktan ev sahibi olma seçenekleri yer alıyor.

KONUT SEÇENEKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Livera Homes’ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut seçeneklerinin yanı sıra 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+1, 5+1 dubleks olmak üzere bahçeli ve penthouse konut seçenekleri de yer alıyor. Livera Homes’ta yer alan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor.

İLK BLOKTAKİ TESLİMLER HEMEN YAPILIYOR

Livera Homes’ta yer alan konutların fiyatları 490 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Livera Homes’ta ilk blok teslimleri hemen yapılırken ikinci blok teslimlerinin ise 18 ay sonra yapılması planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE ÖNE ÇIKIYOR

2 bloktan meydana gelen Livera Homes’ta birinci blok bin 215 metrekare, ikinci blok ise bin 337 metrekare üzerinde yükseliyor. Livera Homes; Gayrettepe-3. havalimanı metro hattı Kemerburgaz İstasyonu’na yürüme mesafesinde, Sarıyer, 4. Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve köprü bağlantılarına ise yakın mesafede konumlanıyor.

Livera Homes Kemerburgaz projesinde sunulan olanaklar şöyle;

  1. Fitness salonu
  2. Sauna
  3. Güneşlenme terası
  4. Yüzme havuzu
  5. Yürüyüş alanları
  6. Çocuk oyun alanları
  7. Yeşil alan
  8. Otopark