EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kemer Life'ta fiyatlar 500 bin TL'den başlıyor

Kök Yapı imzasıyla Esenler'de hayata geçirilen Kemer Life projesinde teslime 4 ay kaldı. Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı değerlenen noktalarından biri haline gelen Esenler'de 7 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Kemer Life projesinde toplam 88 konut bulunuyor. İki bloktan meydana gelen projede; alanları 79 metrekare ile 98 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık ayında başlanması planlanan Kemer Life projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinatla vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuluyor. Banka kredisiyle daire satın alınabilen projede; 2+1 daireler 500 bin TL ile 550 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 700 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde yükselen Kemer Life projesi Gaziosmanpaşa Medical Park'a 7 dakika, Medipol Hastanesi ve Forum İstanbul'a 5 dakika, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.kokyapiinsaat.com adresinden ya da 0212 431 0019 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.