EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Keleşoğlu'nun ilk kentsel dönüşüm projesi Feza Sitesi'nde fiyatlar açıklandı

Keleşoğlu İnşaat'ın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Erenköy'de konumlandırdığı Feza Sitesi'nde teslimlere Ekim 2017'de başlanacak.

Keleşoğlu İnşaat'ın Kadıköy Erenköy'de 4 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği Keleşoğlu Feza Sitesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçiriliyor. Toplamda 118 dairenin yer aldığı Keleşoğlu Feza Sitesi'nde alanları 89 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Feza Sitesi'nde içinde botanik bahçesinin de bulunduğu 3 bin 200 metrekarelik yeşil alan yer alıyor. E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Feza Sitesi toplu taşımaya, okullara, alışveriş merkezleri ve hastanelere de oldukça yakın konumda yer alıyor.

İki bloktan meydana gelen projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Hem yatırımcılar hem de oturumcuların büyük ilgi gösterdiği projede çocuk oyun alanları ve kapalı otopark da yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.fezasitesi.com adresinden ulaşılabiliyor.