EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Keleş İnşaat kredi faizlerini aşağı çekti

Merkezi konum ve eşsiz mimari tasarım ile dikkat çeken Keleş Center Airport projesinde 0,59 vade farkı ile 84 ay taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Keleş İnşaat tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yanı başında yükselen Keleş Center Airport projesinde çok özel imkanlarla konut sahibi olunabiliyor. Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 0,59 vade farkı ile 84 ay taksit imkanı sunuyor.

Türkiye’deki en güçlü gayrimenkul firmalarından bir tanesi olan Keleş İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından birinde sektöre kazandırılan Keleş Airport Center konut projesinde 0,59 vade farkı ile 84 ay taksitlendirme imkanı sunuluyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır, metro, metrobüs ve alternatif ulaşım alternatiflerinin tam merkezinde yer alan konumu ile sektörde yankı uyandıran proje 150 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 450 milyon TL yatırım değeriyle hayata kazandırılan projede 498 rezidans, 220 ofis, 52 mağaza yer alıyor. Projede alıcıya 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor.

Proje hakkında önemli detaylar veren ve Keleş İnşaat olarak konut kredisi faiz oranlarını aşağı çektiklerini belirten Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; Keleş, “Konumuyla öne çıkan Keleş Center Airport, ‘Altın Aks’ın tam kalbinde yükseliyor. ‘Altın Aks’ bildiğiniz üzere TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hattı ile E-5-Ataköy-Sefaköy bandının kesiştiği, çok önemli bir lokasyondur. Bu anlamda projemiz yatırımcısına yüksek kar vaat ederken, konforlu bir rezidans ve ofis ayrıcalığı da sunuyor” şeklinde konuştu.