Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Keleş Center Airport’ta yüzde 0,98 faizle 60 ay vade imkânı

Sektörün en köklü isimlerinden Keleş İnşaat tarafından hayata kazandırılan Keleş Center Airport projesinde çok özel imkanlarla daire satın alma fırsatı!

Yıllardır ürettiği kaliteli ve dayanıklı yapılar ile sektörde adından sık sık söz ettiren Keleş İnşaat tarafından konut satın almak isteyenlere özel bir kampanya geliştirildi. Keleş İnşaat tarafından geliştirilen kampanya kapsamında Keleş Center Airport projesinden yüzde 0,98 düşük faizle ve 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle daire satın alınabiliyor.

Keleş Center Airport projesinden daire satın almak isteyen tüketiciler kampanyada sunulan haklardan 31 Ekim 2018 tarihine kadar yararlanabilecekler.

Keleş İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının işlek lokasyonlarından İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır inşa edilen Keleş Center Airport projesinde satışlar devam ediyor.

Her türlü toplu ulaşım aracına yakın konumuyla dikkatleri üzerine çeken Keleş Center Airport projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında tasarlanan farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliklerde tasarlanan toplam 498 adet rezidansa yer veriliyor. Karma konsept ile hayata kazandırılan projede rezidans seçeneklerinin yanı sıra 220 adet ofis ve 52 adet de mağaza bulunuyor.

Projede yer verilen rezidans daire seçeneklerinin fiyatları ise 440 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 400 bin TL’ye kadar yükseliyor.
21 bin 288 metrekare arsa ve 150 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde fütüristtik konsept ile yaşama kazandırılan Keleş Center Airport projesi özellikle ‘ Altın Aks’ üzerindeki konumu ile de dikkat çekiyor.

Keleş Center Airport projesinin yatırımcıya yüzde 50 kar sağlayacağını belirten Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş, kampanya ile ilgili olarak konut sektöründe hükümetin yaptığı teşviklere destek olarak faiz oranlarını yüzde 0,98 seviyesine sabitlediklerini ve 60 aya kadar vade ile ödeme seçenekleri sunduklarını dile getirdi.