Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Keleş Center Airport’ta peşinat yok 40 ay vade farksız taksitlendirme var!

Gayrimenkul sektörünün en köklü isimlerinden Keleş İnşaat’ın sektöre kazandırdığı Keleş Center Airport projesinde hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor.

Konut sektörünün üretken ve köklü isimlerinden biri olan Keleş İnşaat ayrıcalığıyla İstanbul Avrupa Yakasının parlayan lokasyonlarından Küçükçekmece’de konumlandırılan Keleş Center Airport’ta çok özel avantajlar sunuluyor.

Kamuoyunda ‘çılgın proje’ şeklinde lanse edilen Kanal İstanbul projesi ve İstanbul’un üçüncü havalimanı projelerine yakın konumuyla dikkat çeken prestijli projeden konut sahibi olmak kolaylaştırıldı.

Bir türlü peşinatı denkleştiremeyip hayallerini gerçekleştirmek de zorlananlara özel Keleş İnşaat’ın dev projesi Keleş Center Airport’ta hiç peşinat ödemeden konut sahibi olma imkânı tanınıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler hiç peşinat ödemeden 40 ay vade farksız taksit seçeneği ile konut sahibi olarak hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalıyorlar.

İnşaat çalışmaları günden bu yana konumu ile çok konuşulan projeler arasındaki yerini almayı başaran Keleş İnşaat tarafından Küçükçekmece’de konumlandırılan Keleş Center Airport konut projesinden daire sahibi olma şartları kolaylaştırılıyor.

Konut kredisi faiz oranlarının ve markalı konut projelerinin peşinat yüzdelerinin yüksekliğinden yakınanları sevindirecek bir kampanyaya imza atan Keleş İnşaat Keleş Center Airport projesinden konut sahibi olmak isteyenler peşinat istemiyor üstelik 40 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuyor.

Cazip ödeme kolaylıklarıyla alıcıyı cezbeden Keleş Center Airport konut projesinde daire fiyatları 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede her zevke, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun gelebilecek formalarda tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor.

Hiç peşinat ödemeden uygun koşullarla daire sahibi olmak isteyenler Keleş İnşaat’ın Küçükçekmece’de sektöre kazandırdığı projesi Keleş Center Airport projesindeki kampanyayı kaçırmamalı!