EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Keleş Center Airport'ta 40 ay vade ile konut sahibi olma imkanı sağlanıyor

Keleş İnşaat tecrübesiyle İstanbul Avrupa Yakasında Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlandırılan Keleş Center Airport’ta yüzde 20 peşinatla 40 ay vade fırsatı!

Konut sektörünün en köklü ve üretken isimlerinden Keleş İnşaat tarafından hayata geçirilen Keleş Center Airport projesi karma konseptli tasarlandı. Proje, E-5 otoyoluna ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na sıfır konumda yer alıyor.

İş ve yaşamın tam merkezinde sektöre kazandırılan Keleş Center Airport projesinden konut satın almak isteyenlere 40 ay şirket bünyesinden vade imkânı sağlanıyor. Sadece yüzde 20 oranında peşinat ödeyenler projeden daire satın alma fırsatına sahip oluyorlar. Keleş Center Airport’ta geliştirilen kampanya ile 40 ay şirket tarafından sağlanan finansmanla vade farksız konut sahibi olunabiliyor.

Keleş İnşaat tarafından geliştirilen kampanya sayesinde prestijli bir konut sahibi olmak artık çok kolay. Keleş İnşaat’ın İstanbul’da ulaşım olanaklarının tam merkezinde hayata geçirdiği Keleş Center Airport projesinden konut satın almak isteyenlere 40 ay şirket bünyesinden vade farksız taksitle ödeme planı sunuluyor. Kampanya kapsamında tüketiciler yüzde 20’si peşin, yüzde 20’si 36. ayda ara ödeme ile kalan yüzde 60’lık konut bedeli ise 40 ay boyunca şirket bünyesinde sağlanan finansmanla vade farksız eşit taksitlerle ödenebiliyor.

Metro, metrobüs başta olmak üzere her türlü toplu ulaşıma çok yakın konumda yer alan projede 498 rezidansa ve 220 adet ofis ile 52 tane de mağazaya yer ayrıldı.

Projede fiyatlar ise 440 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Keleş İnşaat tarafından Atatürk Havalimanı'na sıfır konumda hayata geçirilen Keleş Center Airport projesi şehrin merkezinde prestijli bir yaşam vaat ediyor. Projeden daire satın almak isteyenlere özel geliştirilen kampanyadan yararlanmak isteyenlerin hızlı davranmasında fayda var!