Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çevresinde yeniden düzenleme yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Zeytinburnu Kazlıçeşme Marmaray istasyonu çevresinde yeniden düzenleme çalışması için hazırlıklar yapılıyor.

İBB tarafından Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çevresinde yeniden düzenleme yapılmasına karar verildi. Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çevre düzenleme işi 9 Ağustos Perşembe günü ihaleye çıkıyor.

30 bin 600 metrekare alanda yapılacak olan peyzaj düzenlemesi ve çevre düzenlemesinin 270 günde içerisinde tamamlanması hedefleniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Zeytinburnu Kazlıçeşme Marmaray istasyonu çevresinde yeniden düzenleme yapılacak.

Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çevre ve peyzaj düzenlemesi ihalesi 9 Ağustos’ta!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülecek olan istasyonun peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışması 9 Ağustos 2018’de Perşembe günü saat 10.00’da ihaleye sunuluyor. İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Marmaray istasyonu çevre düzenleme inşaatı yapım işi “açık ihale usulü” ile ihale edilecek.

30 bin 600 metrekare alanın peyzaj ve çevre düzenlemesi yapılacak

Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çevresi ve peyzaj düzenlemeleri 30 bin 600 metrekare alan üzerinde gerçekleştirilecek. Projenin tamamlanması ise 270 gün içinde tamamlanacak.

Çalışmanın 270 gün içerisinden tamamlanması hedefleniyor

Marmaray Kazlıçeşme İstasyonunun çevre ve peyzaj düzenlemesi işi için 9 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 10.00’da ihale düzenlenecek. İhaleden çıkan sonucun hemen ardından peyzaj ve çevre düzenlemesi işinin start alması hedefleniyor. Projenin ise 270 gün içinde tamamlanması planlanıyor.