EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kavuklar Bornova'da peşinatı Kavuklar Gayrimenkul ödüyor

Kavuklar Gayrimenkul tarafından İzmir Bornova'da yükselen Kavuklar Bornova projesinde yeni bir kampanya başladı.

Kavuklar Gayrimenkul tarafından İzmir'de hayata geçirilen Kavuklar Bornova projesi 3 kulede toplam bin 160 daireden oluşuyor. 125 milyon dolarlık yatırım bedeliyle yükselen Kavuklar Bornova projesinin 2018 Temmuz ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Dairelerin yüzde 80'inin deniz manzaralı olduğu projede daire tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. 180 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Kavuklar Bornova projesinde 1+1 daireler 65 ila 70 metrekare, 2+1 daireler 98 ila 114 metrekare, 3+1 daireler ise 132 ila 180 metrekare büyüklüğe sahip.

Daire fiyatlarının 169 bin liradan başladığı Kavuklar Bornova projesinden 30 Nisan'a kadar daire sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 18 indirim ya da vadeli alımlarda yüzde 10 peşinat indirimi avantajından yararlanılabiliyor. Aylık bin 500 liralık taksitlerle daire satın alınabilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Kavuklar Bornova projesi Havalimanı’na 15 kilometre, Konak’a 6 kilometre, Forum Bornova’ya 5 kilometre, Çevreyolu Bağlantı noktasına ve Point Bornova’ya 2,5 kilometre mesafede konumlanıyor.