EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kavanya Koru Evleri 8 Mayıs’ta lansmana özel fırsatlarla satışa çıkıyor

İzmit’in Kocaeli ilçesinde KVN Yapı tarafından hayata kazandırılan Kavanya Koru Evleri konut projesi 8 Mayıs tarihinde lansman fırsatlarıyla satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Sektörün lider isimlerinden KVN Yapı A.Ş kalitesi ve güvencesiyle Kocaeli’nin İzmit ilçesine bağlı Çayırköy mevkiinde sektöre kazandırılan Kavanya Koru Evleri projesi 8 Mayıs Salı günü lansmana çıkacak.

Sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak olan Kavanya Koru Evleri projesinin gerçekleştirilecek lansman toplantısıyla birlikte resmi satışa sunulması bekleniyor. Projeye dair henüz açıklanmayan detaylar da tanıtım toplantısında detaylarıyla birlikte basına anlatılacak.

İzmit’in Kocaeli ilçesinde Çayırköy mevkiinde hayata kazandırılan Kavanya Koru Evleri projesi toplam 6 blok şeklinde tasarlanıyor. Projede 6 bloğa dağılan toplam 250 adet konut yer alıyor. 8 Mayıs 2018 tarihinde sektöre tanıtılacak proje merkezi konumu, İstanbul’a yakınlığı, uygun konut fiyatları ve cazip ödeme seçenekleri ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmeyi başarıyor.

KVN Yapı Kavanya Koru Evleri projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış geniş bir alıcı kitlesine hitap edebilecek şekilde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor.

Nisan 2020 tarihinde anahtar teslimlerinin yapılması hedeflenen Kavanya Koru Evleri projesinde daire fiyatları ise 190 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Kavanya Koru Evleri konut projesinde alımları kolaylaştırmak adına kişinin şartlarına özel olarak ödeme alternatifleri de geliştiriliyor.