EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Katy Perry’nin satılığa çıkan evi özellikleriyle dikkat çekiyor

Amerikalı ünlü pop müzik yıldızı Katy Perry, Kaliforniya’daki evini satıyor. Yıldız isim, özellikleri ile dikkat çeken malikanesi için 9.5 milyon dolar istiyor.

Amerikalı ünlü pop müzik yıldızı Katy Perry, Kaliforniya’daki evini satışa çıkardı. Her ayrıntının düşünüldüğü malikanenin fiyatı dudak uçuklatıyor. Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Perry, evi için 9.5 milyon dolar istiyor.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Söz konusu ev 1954 yılında inşa edildi. 4 yatak odası, 6 banyonun bulunduğu malikanede araba garajı ise arka kısımda yer alıyor.

Malikane, dört ayrı yapıdan oluşuyor: Akdeniz stili ana bina, misafirler için ayrılmış iki katlı bina, fitness için tasarlanmış ayrı bir bina ve güvenlik çalışanları için ayrılmış kulübe.

AMFİ TİYATROSU DA VAR

Evin ana binasının salonunda geniş bir şömine dikkat çekiyor. Buradaki koltukların seçiminde klasik, bej renkli tonlar tercih edilmiş.

Bahçesinde yüzme havuzu, SPA ve fıskiye bulunan evin bulunduğu arazinin etrafı meyve ağaçları ve amfi tiyatroyla çevrelenmiş durumda.

ESKİ ROMA STİLİ BANYO

Krem renkli dolapların yer aldığı mutfağın ortasında ise uzun bir yemek masası bulunuyor.

Eski Roma stiliyle dekore edilen banyo ise malikanenin en gösterişli bölümünü oluşturuyor. Birden fazla kapının bulunduğu banyoda küvetin bir ucunda şömine yer alıyor. Duvarı boydan boya kaplayan renkli bir tablo ise banyoya sürreal bir ambiyans katıyor.

EGZOTİK VE YEŞİL BAHÇE

Malikanenin spor odasında ise ihtiyaç duyulan tüm malzemeler var. Bir bölümünün camdan oluştuğu ve fitness aletlerinin yerleştirildiği odada televizyon ve vantilatör de yer alıyor.