EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Katarlı yatırımcı Quasar İstanbul'dan 3 kat satın aldı

Satışlarına Mart 2013'te başlanan Quasar İstanbul projesi yerli ve yabancı yatırımcının odağı olmaya devam ediyor.

Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy'de Eski Likör Fabrikası arsası üzerinde yükselen Quasar İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin tam kalbinde yükselmesiyle yüksek prim getirisine sahip olan proje, bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilen Cityscape Fuarı'nda Körfez yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Fuara özel imkanlar sunuluyor

Fuarda projeyle ilgili sorulara cevap veren Viatrans Genel Müdürü Pınar Aybek, "Fuar; Birleşik Arap Emirlikleri'nden Dubai, Abu Dabi, Mısır, Katar, Güney Kore, Kuveyt, Suudi Arabistan'dan ziyaretçileri ağırlayacak. 7 ülkeden 67 katılımcı yer alacağı fuara 59 ülkeden toplam bin yabancı ziyaretçinin kayıt yaptırdığını biliyoruz. Biz de yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören bir markayız. Her 3 Körfez yatırımcısından 1'inin ilgisini çeken Quasar İstanbul'da fuara özel bir takım imkanlar sunuyoruz" diye konuştu.

Katarlı iş adamına 3 kat birden satıldı

Cityscape Turkey'de Katarlı bir yatırımcıya projeden 3 kat birden sattıklarını belirten Aybek, "Katar'da gerçekleştirilen bir fuarda tanıştığımız Katarlı bir yatırımcıyı özel misafirimiz olarak İstanbul'a davet etmiştik. Israrımızı kırmayan Katarlı iş adamı, ailesiyle birlikte misafirimiz oldu. Yatırım amacıyla davet ettiğimiz Katarlı iş adamı, toplam 3 katta bulunan daireleri satın alarak yılın yarısını İstanbul'da geçirme kararı verdi" dedi.