EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kasrı Ala yarın görücüye çıkıyor

İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve nezih lokasyonlarından biri olarak dikkat çeken Çengelköy’de yaşama kazandırılan Kasrı Ala projesi yarın lansmana çıkıyor.

Omran İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ilçelerinden Üsküdar’da yer alan doğası ve planlı şehirleşmesiyle dikkat çeken semti Çengelköy’de yaşama kazandırılan lüks proje Kasrı Ala yarın gerçekleştirilecek basın lansmanı ile görücüye çıkıyor.

Prestijli imkanları ve karlı yatırım alternatifleri ile konut alıcısının beğenisine sunulan Kasrı Ala Çengelköy projesinde ön talep süreci devam ediyor. Ön taleplerin alınmaya devam ettiği projede resmi satışlar ise yarın (10 Nisan 2018) tarihinde gerçekleştirilecek olan basın lansmanının ardından start alacak.

İstanbul’un en nezih lokasyonlarından birinde konumlandırılan projede henüz ödeme planları belli olmadı. Projeye dair tüm detayların basın lansmanının ardından açıklanması bekleniyor. Kasrı Ala projesine ilişkin tüm güncel bilgileri ve gelişmeleri Konut Haberi sitemizden takip edebilirsiniz.

Omran İnşaat Kasrı Ala Çengelköy projesi 10 Nisan Salı günü inşaat sektörü temsilcileri, yatırımcılar ve basın mensuplarına tanıtılacak. Yarın görücüye çıkacak projede 1+1’den 4+1’e kadar farklılık gösteren konut seçenekleri yer alıyor. Alıcının karşısına zengin seçeneklerle çıkan projenin fiyatları 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor.

Lüks donatıları ile göz dolduran Omran İnşaat Kasrı Ala Çengelköy’de konut teslimlerinin ise Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Kasrı Ala projesinde resmi satışlar yarın sabah gerçekleştirilecek basın tanıtımının ardından start alacak. Fiyatların 1 milyon TL’den başlangıç gösterdiği projede en düşük metrekare birim fiyatı ise 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

Kasrı Ala projesi yüksek prim potansiyeli sayesinde özellikle sektör yatırımcılarının yakın markajında yer alıyor. Proje kısa sürede yüksek kazanç vaat eden İstanbul projeleri arasında ilk sıralardaki yerini aldı bile!