EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kasrı Ala Çengelköy 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıktı

Türkiye’de inşaat alanında büyümeye karar veren Omran Holding projesi Kasrı Ala Çengelköy 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve gözde ilçelerinden Üsküdar’a bağlı Çengelköy semtinde yaşama kazandırılan Kasrı Ala projesi Türkiye’de inşaat alanında aktif rol almaya karar veren Omran Holding’in inşaat ayağı Omran İnşaat tarafından hayata kazandırılıyor. Kasrı Ala Çengelköy projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanının ardından satışa sunuldu. Proje bugün (10 Nisan 2018) emlak editörlerine, konut sektörü yatırımcılarına ve sektör temsilcilerine tanıtıldı. 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Kasrı Ala projesinde metrekare bazında fiyatlar ise 12 bin 500 TL2den başlangıç gösteriyor.

Kasrı Ala Çengelköy projesinde konut teslimlerinin 2019 Ağustos’unda yapılması hedefleniyor. Aile yaşamını lüks yaşam standartları ile bir araya getiren Kasrı Ala projesi 6 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Konut fiyatlarının 1 milyon TL’den başladığı projede metrekare fiyatları ise 12 bin 500 TL’den start alıyor. Az katlı mimarisi dikkat çeken projede butik konseptli ve lüks standartlarda tasarlandı. Aile yaşamına uygun standartlarla ve lüks donatılarla hayata kazandırılan proje 200 milyon TL'lik yatırım değerine sahip.

6 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dubleks tipinde büyüklükleri 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 75 adet daire bulunuyor.

Banka kredisine uygun olan projede şirket bünyesinden ödeme imkanları da sunuluyor.

Omran İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi, Kasr-ı Âlâ'nın lansmanın da holding hakkında önemli bilgiler verdi. Holding ve Kasrı Ala Çengelköy projesi hakkında bilgi veren Salehi "Farklı ülkelerde inşaat, enerji gibi pek çok alanda faaliyetleri bulunan Omran Holding olarak Türkiye pazarında da büyüme kararı aldık. Omran Holding, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Afganistan'da kuruldu. Altyapı, üstyapı, enerji, madencilik projelerindeki başarılı işlere imza atan şirket, 2010 yılında bünyesindeki diğer şirketlerle beraber holdingleşerek hali hazırda devam eden projelerinin yanı sıra pek çok ülkede 110’nun üzerinde projeyi tamamlayarak teslim etti. Şimdi de Türkiye'de projeler inşa etmek üzere faaliyetlere başladık" şeklinde konuştu.

Türkiye'deki inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulan Omran İnşaat hakkında bilgi veren Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram ise şunları kaydetti: "Türkiye'de büyüme kararı alan Omran Holding, inşaat faaliyetlerini yürütmek amacıyla Omran İnşaat'ı bünyesine kattı.
Omran İnşaat; kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başladı.

Gerçekleştirdiği yüksek ihracat ile Türk malzemelerinin dünyada hakettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam eden Omran İnşaat'ın Türkiye'de hayata geçirdiği ilk konsept projesi de 'Kasr-ı Âlâ' adıyla hayat buluyor. Bundan sonra bölgede bu sene başlayacağımız başka projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve projelerimizde 'Kasr-ı' markasıyla büyüyeceğiz. 'Kasr-ı Âlâ', lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor. Diğer projelerimizi de aynı konseptte lüks yaşam alanları olarak inşa edeceğiz."