EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kasr-ı Ala Çengelköy'de resmi satışlar 10 Nisan'da başlayacak

İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen lokasyonlarından Çengelköy’de yükselen Kasr-ı Ala projesi 10 Nisan 2018 tarihinde lansmana çıkacak.

İstanbul Anadolu Yakasının lokasyonu ve doğasıyla dikkat çeken ilçelerinden biri olan Çengelköy’de sektöre kazandırılan Kasr-ı Ala konut projesinde ön satışlar devam ediyor. Ön satış döneminin sürdüğü projede resmi satışların ise 10 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen basın lansmanın ardından başlaması bekleniyor.

Farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir kitleye hitap eden projedeki dairelerin metrekare birim fiyatları 12 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Lüks donatıları ve eşsiz konumu ile konut yatırımcısının duyurulduğu ilk andan bu yana dikkatini çekmeyi başaran projesi Kasr-ı Ala Çengelköy yakında basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılarına tanıtılacak. Ardından projedeki resmi satışlar da start alacak.

Omran İnşaat imzası taşıyan Kasr-ı Ala konut projesi İstanbul Anadolu Yakasının dikkat çeken lokasyonlarından Çengelköy’de yaşama kazandırılıyor. Lüks özellikleriyle tüketiciyi ve yatırımcıyı cezbeden projede farklı ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konut seçenekleri yer alıyor.

Ön satış döneminin devam ettiği projede 10 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek basın lansmanının ardından resmi satışlar da start alacak. Metrekare birim fiyatlarının 12 bin 500 TL’den başlangıç gösterdiği Omran İnşaat Kasr-ı Ala Çengelköy projesinde anahtar teslimlerinin ise Ocak 2020 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Kasrı Ala projesi İstanbul Anadolu Yakası Çengelköy’de hayata geçiriliyor. Büyüklükleri 80 metrekare ile 255 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alan Kasrı Ala Çengelköy fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor. Ön satışların başladığı projede resmi satışların ise 10 Nisan’da yapılacak olan lansmanla birlikte başlaması planlanıyor. Metrekare birim fiyatları 12 bin 500 TL’den başlayan projede teslimlerin ise Ocak 2020’de yapılması planlanıyor.


Omran Holding tarafından sektöre kazandırılan İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinin başında gelen Üsküdar ilçesinin Çengelköy semtinde 6 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor.