EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaşmir Yonca'da ilk 50 daireye özel fiyat

Kaşmir Yapı tarafından Ankara'da inşa edilen ve lokasyonuyla dikkat çeken Kaşmir Yonca projesinde ilk 50 konut özel fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Kaşmir Yapı tarafından Ankara Göksu Gölü yakınında konumlandırılan Kaşmir Yonca projesinde ilk 50 daire 24 Eylül tarihine kadar özel fiyatlarla satışta olacak.

Toplam 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşuyor

Kaşmir Yapı güvencesiyle 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşturulan Kaşmir Yonca projesinde ilk 50 daire 16 Eylül’de satışa çıktı. Satışa çıkarışlan daireler 24 Eylül tarihine kadar özel fiyatlarla yatırımcılar ve konut sahibi olmak isteyenlerle buluşturulacak.

Kaşmir Yapı, 17 Eylül'de Kaşmir Yonca projesinin basın lansmanını gerçekleştirdi. Projenin ilk 50 dairesi, 24 Eylül'e kadar özel fiyatlarla satışlarına devam edecek.

Alternatif yaşam imkanlarıyla dikkat çekiyor

4+1 ve 5+1 dairelerden meydana gelen Kaşmir Yonca'da toplam 468 adet daire bulunuyor. Projede güvenlik, kapalı otopark, çocuklara özel oyun alanları, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu da konut sahiplerine sunuluyor. Kaşmir Yonca da ayrıca yürüyüş yolları ve göle yakın konumu ile alternatif yaşam imkanı bulunuyor.

Göksu Gölü ve İstanbul’a yoluna yakın konumda

Kaşmir Yapı'nın Ankara'da hayata geçirdiği projesi Kaşmir Yonca, Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.