EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaşmir Yonca projesinde ön talep toplanıyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu İnşaat güvencesiyle Ankara’da hayata geçirilen Kaşmir Yonca projesinde ön talep toplanıyor.

120 bin 516 metrekarelik inşaat alanına sahip Yonca Kaşmir projesi 35 bin 547 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 15-16 katlı yedi blok olarak tasarlanan Kaşmir Yonca projesinde 476 daire, 3 dükkan yer alıyor.

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Kaşmir Yonca projesi için ön talep toplanıyor.

24 ay sonra teslim edilecek

Kaşmir Yonca Ankara projesinde daireler 3+1 ve 4+1 olarak dizayn ediliyor. Kaşmir Yonca Evleri'nde 3+1'ler 151,32 metrekare, 4+1'ler 173,81 metrekare büyüklüğe sahip.

Kaşmir Yonca’da dükkanlar 1500 metrekare genişliğinde ve siteden bağımsız konumlanacak. Projenin 27 bin 500 metrelik kısmı ise peyzaj alanı olarak ayrıldı.

Proje kapsamında bay-bayan sauna, fin hamamı, soyunma odaları, kapalı havuz, yemekhane, kreş için uyku ve oyun odaları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Projede ayrıca 432 araç kapasiteli kapalı otopark yer alacak. Kaşmir Yonca projesinde teslimlerin 24 ay sonra yapılması hedefleniyor.