EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaşmir Mavi Orkide’de fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat güvencesiyle Ankara’da hayata geçirilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor.

5 blok, 27 katlı olarak inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde toplam 525 adet daire yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler 4+1 tasarımıyla hayata geçiriliyor.

Ankara'da yükselen Kaşmir Mavi Orkide projesi Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığıyla konumlandırılıyor. Kaşmir Mavi Orkide projesindeki 4+1 daireler 550 bin TL ile 745 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Aralık 2019’da teslim edilecek

Kaşmir Mavi Orkide projesi Şehitler Polisler Parkı, Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Optimum Outlet Shopping Center, Eryaman Anadolu Lisesi, Eryaman metro durağı gibi yerlere oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

Kaşmir Mavi Orkide projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, AVM, fitness salonu, yürüyüş parkuru, tenis kortu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinin Aralık 2019’da teslim edileceği açıklandı.