EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaşmir Mavi Orkide'de fiyatlar 490 bin TL'den başlıyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat'ın Eryamana'da konumlandırdığı Kaşmir Mavi Orkide projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Eryamanahayaat geçirdikleri ilk proje olan Kaşmir Göl Evleri'nde hızlı bir satış grafiği yakalayan Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı, yeni projeleri Kaşmir Mavi Orkide için çalışmaları hızlandırdı. Kaşmir Göl Evleri'ne oldukça yakın bir konumda yükselecek olan Kaşmir Mavi Orkide, 2017'nin ikinci yarısında satışa sunuldu.

Toplam 525 konutun yer aldığı Kaşmir Mavi Orkide projesi 5 bloktan meydana geliyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Kaşmir Mavi Orkide'de tamamı 171 metrekare ve 4+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor. Şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanıyla ya da banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 490 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Konutların yanı sıra Kaşmir Center adlı bir açık AVM'nin de yer alacağı Kaşmir Mavi Orkide'nin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, yürüytüş parkuru, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna ve seyir terası yer alıyor. Proje hakkına ayrıntılı bilgiye www.kasmirmaviorkide.com adresinden ya da 444 0 465 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.