EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaşmir Mavi Orkide projesinde satışlar sürüyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat imzasıyla Ankara’da inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesinin satışları sürüyor.

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat işbirliği ile inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesi 5 kuleden oluşuyor. Proje kapsamındaki daireler 4+1 tipinde dizayn ediliyor ve 27 katlı olarak yükseliyor.

Satışları devam eden Kaşmir Mavi Orkide projesindeki dairelerin fiyatları 550 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor. Projenin lansman tarihi 28 Nisan 2017 olup teslimi Aralık 2019’da gerçekleştirilecek.

Kaşmir Mavi Orkide’de satışlar sürüyor

Kaşmir Mavi Orkide projesindeki daireler göl manzarasına sahip. Ayrıca projede kapalı otoparktan AVM’ye kadar birçok hizmet bulunuyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinde satışlar devam ediyor.

Göksu Park Camisi'ne komşu konumda yer alan proje, Şehit Hamza Yıldırım Ortaokulu, TOKİ Göksu Ortaokulu, Duatepe Parkı’na yakın mesafede konumlanıyor. Buna ilaveten proje, Göksu Halı Saha Spor Tesisleri, Eryaman Üst Geçidi, Kaşmir Göl Evleri Sitesi'nin bulunduğu konuma da yakın lokasyonda yükseliyor.