EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kasaba'nın 5+1 villaları satışa çıktı

Kasaba projesinin 3. etabında yer alan C tipi villaların satışlarına başlandı. Yüzde 80'lik kısmının satışa tamamlanan projede örnek villa da ziyarete açıldı.

"Evin kalbini bıraktığın yerdir" sloganıyla yükselen Kasaba projesinde satışlar hızla sürüyor. Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen projenin 3. etabında villa ve dairelerden oluşan 8 farklı tipte toplam 156 konut bulunuyor.

Yeni villaların satışlarına başlandı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen MFÖ konserinde satışa açılan C tipi 5+1 villalar büyük ilgi görüyor. Geniş aileler için işlevsel tasarımlı 5+1 villalar, müstakil bahçeleri, havuzları, bol ışık alan yaşam alanları ve her bir metrekaresi ince ince tasarlanmış bölümleriyle göz dolduruyor.

Kasaba'ya ulaşmak artık daha kolay

Çekmeköy'de konumlandırılan Kasaba projesi İstanbul'un mega projelerine olan bağlantısıyla ulaşım derdini ortadan kaldırıyor. Proje, 3 kilometre mesafedeki Reşadiye kavşağı ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyolu'na ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğrudan erişim imkanına sahip oluyor.

Yüzde 80'lik kısmı kısa süre içerisinde satılan Kasaba 3. etabın 2017 yılının ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.