EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartaltepe Konutları’nda 60 ay, 0.98 vade farkı fırsatı

MSB Grup Yapı’dan konut kampanyasına destek geldi. Şirket bünyesindeki Kartaltepe Konutları’nda yer almak isteyenler 60 ay, 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

MSB Grup Yapı’dan “Türkiye için Kazanç Vakti” konut kampanyasına destek geldi. Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi kapsamındaki Kartaltepe Konutları’nda 60 ay vade ve 0.98 faiz fırsatı sunduklarını ifade eden MSB Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakşi, “Biz yılbaşından itibaren kampanyayı özel bir banka aracılığı ile yapıyorduk. Artık kendi bünyemizde yapmaya karar verdik” dedi.

PROJE BÜNYESİNDE AVM YAKINDA HİZMETE GİRECEK

Toplam 450 adet konuttan meydana gelen Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Konutları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer alıyor. AVM kanadında markalarla anlaşmada sona gelindiğini aktaran Mehmet Bakşi, “Markaların içeride mimari çalışmaları devam ediyor. Alışveriş Merkezi kısa bir süre içerisinde hizmete girecek” ifadelerini kullandı.

SOSYAL DONATI ÇEŞİTLİLİĞİYLE ÖNE ÇIKIYOR

10 bloktan meydana gelen Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Konutları, 40 bin 682 metrekare üzerinde yükseliyor. Projede 20 bin metrekare peyzaj alanı için ayrıldı. Sosyal donatı zenginliğiyle öne çıkan Kartaltepe Konutları’nda yer alacak olan konut sakinlerine; erkek ve kadın kapalı yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu, spor salonları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk bahçesi, voleybol ve basketbol sahası, kreş, yürüyüş yolları, hobi bahçeleri, dinlenme alanları, bisiklet yolu gibi yaşam alanları sunuluyor.