EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartallife Atalar'da son 16 daire

STCA Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği Kartallife Atalar projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini arıyor. Projede fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un değeri hızla yükselen ilçesi Kartal'ın en değerli yaşam alanlarından Atalar Mahallesi'nde 4 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kartallife Atalar projesinde toplam 104 daire yer alıyor. 24 adet 2+1 daire, 76 adet 3+1 daire ve 4 adet dubleks dairenin bulunduğu projede konutların büyüklükleri 68 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Son 16 dairenin satışlarına devam edilen Kartallife Atalar projesinde fiyatlar 460 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından faydalanılabilen projeden vadeyle konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında geliştirilen projede teslimler 2017'nin Aralık ayında gerçekleştirilecek.

Sosyal donatı alanları arasında açık kapalı otopark, çocuklar için oyun alanları, yılın 12 ayı hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen havuz, kapalı spor salonu, çok amaçlı spor sahası ve yürüme parkurunun yer aldığı Kartallife Atalar; metroya 2 kilometre, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2,5 kilometre, sahil yoluna 1 kilometre, MArmaray'a 500 metre, Maltepe Park AVM'ye 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 11 kilometre mesafede bulunuyor.

Kartallife atalar projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.kartallife.com.tr adresinden ya da 0 216 561 98 10 numaralı telefondan erişilebiliyor.