EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartallife Atalar, Mayıs ayında görücüye çıkıyor

Kartal Atalar Mahallesi'nde yükselecek olan Kartallife Atalar projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkıyor. Projeyle ilgili detayların lansman toplantısında açıklanması bekleniyor

STCA Realty Construction tarafından Anadolu yakasının prim getirisi yüksek bölgelerinden Kartal'da hayata geçirilecek olan Kartallife Atalar projesinde satışlar 9 Mayıs 2016 Pazartesi günü düzenlenecek olan basın toplantısının ardından başlayacak.

Ailelere uygun daireleriyle dikkat çeken Kartallife Atalar projesi tamamı 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmış 104 daire yer alıyor. 4 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Kartallife Atalar projesinde dairelerin büyüklükleri ise 92 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor.

Mayıs 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede yer alan birimlerin fiyatları ve ödeme planları lansman toplantısında açıklanacak. 26 katlı tek bloktan meydana gelecek olan projede ön talep toplama dönemi ise devam ediyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.stca.com.tr adresinden erişilebiliyor.