Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kartal'ın gözdesi Propa Vista'nın mağazalarında ön talep süreci başladı

İstanbul Anadolu yakası Kartal'da konumlanan gözde proje Propa Vista'da yer alan mağazalar için ön talepler toplanmaya başladı.

Kartal Yakacık Metro İstasyonu ve E-5 karayolunun hemen yanı başında, bölgesinin merakla beklenen projesi Propa Vista’daki ticari yatırım değeri yüksek mağazalar, Ocak ayında satışa sunulacak. E-5 cepheli ve kira garantili mağazalar için ön talep süreci ise başladı.

Ön talepler 18 Aralık'tra start verdi

E-5 karayoluna 100 metre cephesi ve Kadıköy-Tavşantepe metro hattının Yakacık çıkışına 10 adım mesafedeki konumu ile direkt ulaşım olanaklarına sahip Propa Vista mağazaları için özel ödeme planı seçenekleriyle ön talep süreci 18 Aralık’ta başladı.

Kira garantili sıırlı sayıda mağazalar iin acele edin!

Daha ön lansman dönemindeyken konutların yüzde 75’i satılan Propa İnşaat’ın bu simge projesinde kira garantili sınırlı sayıdaki mağazalardan birine sahip olmak isteyenler için ön talep süreci Ocak ayına kadar devam edecek.

Merkezi konum, kolay ulaşım

Propa Vista’daki yüksek ticari potansiyele sahip mağazalar, günde yaklaşık 100 bin aracın geçtiği E-5 karayolu üzerinde ve oldukça yüksek görünürlüğe sahip. Mağazaların tabela değerlerine ise daha şimdiden paha biçilemiyor. Yakacık Metro çıkışına 10 adım uzaklıkta konumlanan mağazaların araç ve yaya trafiği bakımından rakiplerini gölgede bırakacağı düşünülüyor.

Her bütçeye uygun ödeme şekilleri

Propa Vista’nın ticari değeri çok yüksek sınırlı sayıdaki mağazalarına yatırım yapmak isteyenler için çok ayrıcalıklı ödeme planları da hazırlandı. Dileyen yatırımcı Propa bünyesinde yüzde10 peşinatla 30 ay vadeli, senetli ve faizsiz ödeme planı tercih edebilecek, dileyen yatırımcı ise 120 aya kadar Finansbank Propa Vista Özel İşyeri Kredisi imkânından yararlanabilecek.