EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nin ikincisi gerçekleşti

Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nin ikincisi Bodur Gayrimenkul sponsorluğunda gerçekleşti.

‘Dönüşümde Kartal Modeli’ ile Türkiye’nin en kapsamlı dönüşüm çalışmalarına imza atan Kartal Belediyesi, “2. Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” zirvesini, 10 Mayıs’ta Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda düzenledi. İlki büyük ilgi gören, bu yıl ‘Daire Kartal’ projesine imza atan Bodur Gayrimenkul’ün ‘Altın Sponsorluğu’nda gerçekleşen zirvede, gayrimenkul geliştiricileri ve yöneticileri ile yatırımcı ve uzmanları aynı çatı altında buluştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Vahap Munyar, Metin Uca ve Servet Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı zirvede; Araştırmacı-Yazar Sunay Akın, gayrimenkul dünyasında önemli projelere imza atan geliştiriciler ve yöneticiler konuşmacı olarak katıldı. Zirvede, Kartal’ın tarihi ve kültürü, demografik yapısı, ilçede ev sahibi olmak isteyenlerin kriterleri ve neden Kartal’ı tercih ettikleri de konuşuldu.

“Kentsel dönüşümde örnek projeleriyle öne çıkan Kartal’a güveniyoruz” diyen Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “60 yıllık birikimiyle yapı sektörüne öncülük eden Kale Grubu, gayrimenkul sektörüne, Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesiyle giriş yaptı. Bodur Gayrimenkul olarak, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da proje geliştirdiğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı görüyoruz. Kartal’a değer katan ve bölgenin gelişmesine katkı sağlayan bu zirvede payımız olmasından da ayrı bir mutluluk duyuyoruz” dedi.