EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartal Wings İstanbul fiyat listesi

Umran Yapı ve Amad Gayrimenkul Ortaklığı’nda İstanbul’un Kartal lokasyonunda inşa edilen Kartal Wings fiyat listesi 384 bin TL + KDV'den başlıyor.

Umran Yapı ve Suudi Arabistan kökenli Amad Gayrimenkul Ortaklığı tarafından İstanbul Kartal’da yükselen Kartal Wings projesi 3 blokta 278 konut ve 9 ticari birimden meydana geliyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim konumda kurulan Kartal Wings’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 loft daire seçenekleri sunuluyor.

Kartal Wings güncel fiyat listesi

Teslimlerin Haziran 2019 yılında yapılması planlanan Kartal Wings projesinde daire fiyatları 384 bin TL + KDV'den başlangıç gösteriliyor.

Kartal Wings projesinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, Fin hamamı, çocuk havuzu, fitness center, çok amaçlı spor sahaları, seyir terasları, otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Kartal Wings; sahil yoluna 3 dakika, E-5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattına 6-7 dakika, Pendik Marina’ya 6 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 kilometre mesafede konumlandırılıyor.