EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartal sahilin yeni projesi: Emperia Dragos

Ulusal Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en değerli lokasyonlarından Kartal’da hayata kazandırılan Emperia Dragos Konutları sahil bandında konumlandırıldı.

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen lokasyonu Kartal her geçen gün bir yenisi eklenen markalı konut projeleriyle değerine değer katmaya devam ediyor. Ulusal Grup kalitesiyle Kartal sahil bandında konumlandırılan yeni konut projesi Emperia Dragos ilçeye toplam 144 yeni konut kazandırıyor.

Deniz manzarasıyla görenleri büyüleyen Emperia Dragos projesi 6 bin metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılıyor. Dragos sahilinin silüetini değiştirecek proje modern mimarisiyle eşsiz manzarasıyla olduğu kadar dikkat çekmeyi başarıyor.

Ulusal Grup’un en prestijli projelerinden biri olan Emperia Dragos Kartal sahilinde Dragos mevkinde sektöre kazandırılıyor. Yedinci katı itibariyle sakinlerine eşsiz bir deniz manzarası sunmaya hazırlanan proje 6 bin 15 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Ayrıca proje 30 bin metrekarenin üzerinde inşaat alanına sahip bir proje olarak dikkat çekiyor.

Kartal’ın yeni gözde projeleri arasında şimdiden yerini alan Emperia Dragos projesinde anahtar teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Sunduğu ayrıcalıklı olanaklar ve deniz manzarasıyla ses getiren projede henüz fiyatlar, ödeme planları belirlenmedi. Projeyle ilgili detayların yakın zamanda açıklanacağı öngörülüyor.

Ulusal Grup Emperia Dragos projesinde yer alan sosyal olanaklar:

  • Çocuklar için tasarlanmış oyun alanları
  • Fitness merkezi
  • Kaplı otopark
  • Güvenlik sistemleri
  • Asansör
  • Deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygunluk