EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kartal Centrum'un satışları 2018'de başlayacak

Şua İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Kartal Centrum projesi 150 bin metrekare alanda kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor.

İstanbul Anadolu yakasının son günlerdeki en popüler lokasyonu ve en çok kazandıran bölgelerinden biri olan Kartal’da sektöre kazandırılan proje bir kentsel dönüşüm projesi dikkat çekiyor.

Teslimlerin 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projede konut, ofis ve alışveriş merkezi yer alıyor. Toplam 45 bin bağımsız birimi bünyesinde bulunduran proje toplam 16 bloktan meydana geliyor.

Kartal’ın dev projelerinden biri olan Kartal Centrum’da henüz ödeme planları ve konut fiyatları netleşmedi.

Dap yapı tarafından konut sektörüne kazandırılacak olan projenin resmi satışlarının ise 2018 yılı içinde başlaması planlanıyor.

Kartal Yunus Emre Mahallesi’nde konumlandırılan projede okul, cami ve hastane de yer alacak.

Sosyal olanaklara büyük önem verilen dev projede oturma alanları, yürüyüş alanları, geniş ve ferah yeşil alanlar, çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları, sauna, yüzme havuzu, gölet, güvenlik hizmetleri, otopark hizmetler, kafe, restaurant ve çeşitli mağazalar bulunuyor.

Kartal’da konumlandırılan Kartal Centrum projesinin fiyatları ve ödeme planları ise henüz belli olmadı. Projeye dair diğer detayların önümüzdeki aylarda açıklanacağı öngörülüyor.