Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Kardelen Prestij Evleri’nde 4+1 konut fiyatları 599 bin TL’den başlıyor

Ankara Batıkent’te yükselen Kardelen Prestij Evleri’nde fiyatlar 599 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Mayıs 2019’da yapılması planlanıyor.

Kardelen Prestij Evleri projesi, EMR İnşaat tarafından Ankara Batıkent’te hayata geçiriliyor. Fiyatların 599 bin TL’den başladığı Kardelen Prestij Evleri’nde teslimlerin Mayıs 2019’da yapılması planlanıyor.

63 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

7 bin 335 metrekare üzerinde yükselen Kardelen Prestij Evleri; 4+1 ve 6+2 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 63 adet konuttan meydana geliyor. Kardelen Prestij Evleri’nde yer alan konutların büyüklükleri 180 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

KARDELEN PRESTİJ EVLERİ FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Kardelen Prestij Evleri’nde yer alan 4+1 konutların fiyatları 599 bin TL’den başlıyor. Kardelen Prestij Evleri’nde yer almak isteyenler için yüzde 0.98 faizle konut kredisi imkanı sunuluyor.

Kardelen Prestij Evleri’ndeki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak planlandı.

MİNİ HAYVANAT BAHÇESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Kardelen Prestij Evleri projesi, iki bloktan meydana geliyor. Kardelen Prestij Evleri’nde mini hayvanat bahçesi yer alıyor. Konutlar ise çelik kapı, antrede gömme vestiyer, üçlü ankastre seti, ebeveyn banyo ve giyinme odası gibi özelliklerle yeni sahiplerine teslim ediliyor.