EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karat Bademli fiyat listesi 800 bin TL’den başlıyor

Kesici İnşaat tarafından Bursa’nın Bademli lokasyonunda inşa edilen Karat Bademli fiyat listesi 800 bin TL’den başlıyor.

Kesici İnşaat imzasıyla Bursa’nın Bademli bölgesinde konumlandırılan Karat Bademli projesi 4 blok ve 24 daireden meydana geliyor. 7 bin 700 metrekarelik alan üzerinde yükselen Karat Bademli projesinde 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Karat Bademli’de bahçe katı ve ara katlarda 175 metrekarelik 3+1'ler, en üst katlarda ise 321 metrekarelik 4+1 çatı dubleksleri bulunuyor. Karat Bademli projesinde satışlar devam ediyor.

Karat Bademli fiyat listesi

“Bursa'nın pırlantası” sloganı ile inşa edilen Karat Bademli’de daire fiyatları 800 bin TL’den başlayarak 1 milyon 200 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Akıllı daire ve ev sistemlerine yer verilen projede teslimlerin Ağustos 2018’de yapılması planlanıyor.

Yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılan Karat Bademli’de açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, güneşlenme terası, kapalı otopar gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor. Karat Bademli’de kira fiyatlarının 2 bin TL’nin üzerinde olması bekleniyor.