EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karat 34'te daire fiyatları 229 bin TL'den başlıyor

Avrupa yakasının ikinci Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Karat 34 projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor.

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı işbirliğiyle İstanbul Yenibosna'da hayata geçirilen Karat 34'te satışlar devam ediyor. Yüzde 30'luk kısmının kısa sürede satıldığı projede 470 konutun yanı sıra 123 ofis ve 28 dükkan yer alıyor. İstanbul'un değeri günden güne artan bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Karat 34 projesinde stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tipinde dairelere yer veriliyor.

Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken Karat 34 projesi ulaşım arterlerine, AVM'lere, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığıyla da yatırımcılarına yüksek prim avantajı sunuyor. Toplamda 6 bloktan oluşan projeden lansman dönemine özel 36 ay sıfır faiz avantajıyla daire sahibi olunabiliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 229 bin TL ile 1 milyon 512 bin TL arasıdna değişirken, ofislerin fiyatları ise 874 bin TL'den başlıyor.