EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karat 34'te 36 ay sıfır faiz kampanyası devam ediyor

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Karat 34'te daire fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Projeden 36 ay sıfır faiz fırsatıyla daire sahibi olunabiliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul'un ikinci Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Karat 34 projesinde toplam 470 konut ile 123 adet ofis ve 28 ticari ünite yer alıyor.

Ramazan ayı boyunca devam edecek 36 ay sıfır faiz kampanyasıyla dileyen herkesi Karat 34 projesinden ev sahibi yapacak olan proje 3'ü ofis, 3'ü konut bloğu olmak üzere toplam 6 bloktan oluşuyor. Avrupa yakasının yeni iş ve yaşam merkezi olarak dikkat çeken Basın Ekspres'in en değerli noktalarından birinde bulunan Karat 34'te büyüklükleri 28.5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık mesafede yer almasıyla yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcının da ilgisini çeken Karat 34'ün sosyal donatı alanları arasında konferans ve seminer odaları, yüzme havuzu, sauna, hamam, masaj, buhar odaları, soyunma ve duş odaları, özel dekore edilmiş fitness-gym ve kişiye özel antrenman yapmaya olanak sağlayan stüdyolar bulunuyor.