EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karat 34, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede yükseliyor

Lokasyonu sebebiyle yatırımcılarına yüksek prim vadeden Karat 34 projesinde ofislerin fiyatları 874 bin TL'den, konutların fiyatları ise 229 bin TL'den başlıyor.

Avrupa yakasının ikinci Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde, Emlak Konut GYO güvencesiyle Doğa Şehircilik ve Baş Yapı tarafından hayata geçirilen Karat 34'te 470 konutun yanı sıra 123 adet ofis ve 28 ticari ünite bulunuyor.

Konut fiyatlarının 229 bin TL'den başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenler 36 ay sıfır faiz kolaylığından yararlanabiliyor. Toplamda 6 blok halinde yükselen projede büyüklükleri 28.5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Temmuz 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında konferans ve seminer odaları, yüzme havuzu, sauna, hamam, masaj, buhar odaları, soyunma ve duş odaları, özel dekore edilmiş fitness-gym, kişiye özel antrenman yapmaya olanak sağlayan stüdyolar bulunuyor.

Ofis fiyatlarının ise 874 bin TL'den başladığı Karat 34 projesi, TEM ve E-5'in kesişme noktasında Atatürk Havalimanı'na 5 dakika mesafede konumlanıyor.