EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karaman’ın çehresini değiştirecek yeni yaşam alanı: Biay Konutları

Bifa Aygün İnşaat tarafından Karaman Merkez’de konumlandırılan Biay Konutları‘nda fiyatlar 190 bin TL’den başlıyor.

Karaman Merkez’de Bifa Aygün İnşaat kalitesiyle inşa edilen Biay Konutları’nda ödeme planları ve fiyatlar belli oldu. Projede fiyatlar 190 bin TL ile 400 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Projede; 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Toplam 300 ten konutun yer aldığı Biay Konutları projesinde teslimlerin ise Ekim 2018’de yapılması bekleniyor.

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projede geniş sosyal imkanlar ve cazip ödeme imkanları sunuluyor.

Geniş ve konforlu konutlar sunulan proje geleneksel Türk aile yapısına uygun biçime dizayn edildi. Ayrıca güvenlik sistemlerinin üst düzeyde olduğu projede, güvenlikli site girişi, yangın ihbar sistemi gibi özellikler de bulunuyor.

Biay Konutları projesinin sosyal olanakları arasında genel olarak; temel mutfak eşyaları, yangın ihbar sistemi, 24 saat sıcak suya ulaşma imkanı, güvenlikli site girişi, internet alt yapı sistemleri, tasarruflu harekete duyarlı aydınlatma sistemleri, intercom sistemleri, yürüyüş yolu, fitness salonu, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, süs havuzları, basketbol sahası, voleybol sahası, sauna, yüzme havuzu, Türk hamamı, kapalı otopark hizmetleri bulunuyor.

Her dairede verilen temel mutfak eşyaları arasındaysa; ocak, fırın, davlumbaz, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi yer alıyor.