EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kanyon Park'ta satışlar devam ediyor

Seha Yapı imzasıyla Konya'nın Selçuklu ilçesinde inşa edilen Kanyon Park projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.

Konya'nın en değerli ilçeleri arasında başı çeken Selçuklu'da 9 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kanyon Park projesinde toplam 98 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 7 adet ticari birimin de yer aldığı projede; alanları 112 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 tipinde konutlar bulunuyor.

Özellikle ailelere hitap eden projede teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor. Yüzde 25 peşinatla 36 ay, yüzde 40 peşinatla ise 48 ay vade farksız taksit imkanından yararlanarak konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin ediliyor.

Konya Havalimanı'na oldukça yakın bir konumda yer alan Kanyon Park projesinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, açık ve kapalı otopark gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. Her dairenin kendine ait bir de deposunun bulunduğu Kanyon Park projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.sehayapi.com/tr/kanyon_park adresinden ya da 444 73 42 numaralı telefondan erişilebiliyor.