EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kanyon Park'ta fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor

Seha Yapı imzasıyla Konya Selçuklu'da inşa edilen Kanyon Park projesinde fiyatlar 270 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanacak.

Konya'nın en değerli yaşam alanlarından Selçuklu Yazır Mahallesi'nde 9 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kanyon Park projesinde toplam 98 daire ve 7 ticari birime yer veriliyor. Alanları 112 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 tipinde konutların bulunduğu projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 270 bin TL'den başlangıç gösterdiği Kanyon Park'tan daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla 36 ay taksit, yüzde 40 peşinatla ise vade farksız 48 ay taksit imkaın sunuluyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı öngörülen projede her konutun kendine ait bir deposu da bulunuyor.

Japon Kyoto Parkı'na, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na ve Konya Havalimanı'na oldukça yakın bir mesafede inşa edilen Kanyon Park projesinin sosyal donatı alanları arasında sauna, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe ve market yer alıyor. Kanyon Park projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.sehayapi.com/tr/kanyon_park adresinden ya da 444 73 42 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.